Vernimil – Farby i lakiery do drewna

(+48) 605 986 186

O firmie

Firma Vernimil powstała w lipcu 2016 roku w wielkopolskim Krotoszynie i od początku swojej działalności postawiła na handel lakierami do drewna oraz rozcieńczalnikami przemysłowymi. Naszymi partnerami zostały dwie wiodące w swoich branżach marki.

Od stycznia 2017 roku zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem włoskich lakierów Milesi. Dzięki tej współpracy możemy naszym Klientom zaoferować ponad 300 produktów dostępnych w Polsce. Dysponujemy profesjonalny wsparciem technicznym oraz wiedzą, dzięki której niejednokrotnie rozwiązywaliśmy problemy tak w mniejszych jak i dużych fabrykach stolarskich. Milesi – podobnie jak nasza firma – od początku postawiła na jakość  i fachową obsługę Klientów, co szybko zaowocowało pierwszymi sukcesami.

Naszym drugim największym dostawcą jest wiodący polski producent rozcieńczalników. Firma OFO istnieje już ponad 25 lat i przez ten czas wyrobiła sobie renomę rzetelnego partnera w wielu branżach naszej gospodarki. Dzięki tej współpracy możemy Państwu zaproponować ogromne spektrum rozcieńczalnikowe. Posiadamy cztery rodzaje acetonu, pięć rodzajów rozcieńczalników nitro czy kilka rodzajów rozcieńczalników poliuretanowych. Dzięki temu możemy szybko dostosować się do potrzeb Klientów dobierając produkty o najwyższej jakości przy atrakcyjnej cenie.

W naszym asortymencie znajdziecie też Państwo renomowane, niemieckie pasty polerskie Menzerna. Niewątpliwym atutem naszej współpracy jest doradztwo techniczne. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu potrafimy nie tylko dobrać odpowiedni system polerski, ale również na życzenie klienta przeprowadzić profesjonalną, praktyczną prezentację produktów tak w branży producentów frontów meblowych jak i lakierniach samochodowych.